18 października 2009

TVP dla dzieci

Ostatnio przeglądając strony internetowe natknęłam się na stronę TVP i znalazłam dział dla dzieci a w nim możliwość obejrzenia wielu programów dla najmłodszych. Zupełnie za darmo i legalnie. A zatem jest program BUDZIK, DOMISIE, JEDYNKOWE PRZEDSZKOLE, DOMOWE PRZEDSZKOLE, TELERANEK, ZIARNO, ZYGZAKI i inne programy. A także serial "Magiczne drzewo". Pisałam już, że wersja kinowa "Magicznego drzewa" bardzo nam się spodobała, a że serialu nie znamy, dziś pozwoliłam Adasiowi obejrzeć jeden odcinek.
No i okazało się, że to naprawdę świetny serial. Adaś podskakiwał przed komputerem z emocji i śmiał się w głos. Serial naprawdę wciągający i nie dziwię się, że podoba się dzieciom i dorosłym. Posiadanie przedmiotów,które spełniają życzenia - to przecież marzenie i każdego z nas. No cóż...Adaś "wpadł po uszy".
- Mamo, tato jeszcze jeden odcinek!
Widząc jak się świetnie bawi, jak przeżywa nie mogliśmy odmówić. Na stronie jest możliwość obejrzenia 7 odcinków. Dziś Adaś obejrzał 3. Oczywiście z przerwami. Każdy z nich trwa ok 25 min.
Polecam wszystkim. Jedyny mankament to niestety wszystkie te programy ogląda się na małym ekranie. Nie można zrobić tzw. full scren. Nie za bardzo to zdrowo dla oczu niestety...
TVP dla dzieci
Dla mnie o tyle fajna jest ta strona, ze można na niej obejrzeć programy ,których już nie ma w TVP. Adaś np. z sentymentem wspomina "DOMOWE PRZEDSZKOLE".
Pomijam już fakt, że i tak nie mógłby go teraz oglądać bo nie mamy takiej możliwości (brak tzw. anteny, czy kablówki - sposób na zerwanie z nałogiem oglądania Telewizji).
W sumie i tak sporo oglądamy jak widać ale w internecie i to my decydujemy kiedy i co.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz