21 lipca 2009

Centrum Wodne LAGUNA - zaprasza :-)

Mój Adaś rzadko się nudzi. Dziś od rana urządził w domu Centrum Wodne LAGUNA. Dla nie wtajemniczonych - takie centrum istnieje naprawdę w miejscowości Gryfino. Adaś był tam kiedyś z tatą. Bardzo spodobało mu się to miejsce, wiadomo – baseny, zjeżdżalnie. Teraz wciąż prosi nas o kolejną wyprawę do Laguny. A że jeszcze tam nie dotarliśmy ponownie, urządza sobie takie centrum w domu. Polega to na tym, że najpierw rozbiera się i wkłada kąpielówki. Następnie rozściela na podłodze koc (to jest woda), z poduszek robi zjeżdżalnie, skacze do wody z kanapy. Zabawa na całego! Denerwuje się co prawda tym, że Piotruś np. spuszcza mu wodę w basenie (zwija koc) albo wchodzi do basenu w ubraniu. Dziś Piotruś wjechał do basenu swoim samochodem! :-)
Ale co najważniejsze Adaś sprzedaje do LAGUNY bilety! Dziś powiedział, ze wstęp do wodnego centrum (czyli do naszego SALONU) kosztuje 2 zł a dzieci 1 zł!
- Adam, proszę tylko nie to! Koniec miesiąca a Ty mnie tu naciągasz- uprosiłam go i wpuścił nas z Piotrkiem za darmo. Uff! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz